domainSelskabsInfo

    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG

    Navn:
    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG
    CVR-nummer:
    17463675
    Adresse:
    Vestergade 30, 6200 Aabenraa
    Stiftet:
    1993
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    FOR
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1993
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG (CVR: 17463675) er registreret som forening, beliggende i Aabenraa, inden for branchen Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål, Status: Aktiv.

    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG blev stiftet den 1. januar 1993 og er registreret som forening.

    Virksomheden har adresse på Vestergade 30, 6200 Aabenraa.

    Ofte stillede spørgsmål om DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG

    Hvad er DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIGs CVR-nummer?
    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIGs CVR-nummer er 17463675. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG stiftet?
    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG blev stiftet den 1. januar 1993.
    Hvilken branche opererer DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG i?
    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG opererer indenfor branchen "Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål".
    Hvor har DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG adresse?
    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG har adresse på Vestergade 30, 6200 Aabenraa.
    Hvilken virksomhedsform har DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG?
    DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG er registreret som forening.
    Er DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG stadig aktiv?
    Ja, DEUTSCHE SELBSTHILFE NORDSCHLESWIG er en aktiv virksomhed.