Den Lokale Bilplejer
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Den Lokale Bilplejer. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Den Lokale Bilplejer (CVR: 46362055) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Aarhus V, inden for branchen Reparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer i.a.n., Status: Aktiv.
Den Lokale Bilplejer blev stiftet den 25. marts 2026 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Haslegårdsvej 32, 8210 Aarhus V.
Ofte stillede spørgsmål om Den Lokale Bilplejer
- Hvad er Den Lokale Bilplejers CVR-nummer?
- Den Lokale Bilplejers CVR-nummer er 46362055. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Den Lokale Bilplejer stiftet?
- Den Lokale Bilplejer blev stiftet den 25. marts 2026.
- Hvilken branche opererer Den Lokale Bilplejer i?
- Den Lokale Bilplejer opererer indenfor branchen "Reparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer i.a.n.".
- Hvor har Den Lokale Bilplejer adresse?
- Den Lokale Bilplejer har adresse på Haslegårdsvej 32, 8210 Aarhus V.
- Hvilken virksomhedsform har Den Lokale Bilplejer?
- Den Lokale Bilplejer er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Den Lokale Bilplejer stadig aktiv?
- Ja, Den Lokale Bilplejer er en aktiv virksomhed.