domainSelskabsInfo

    De Danske Malere ApS

    Navn:
    De Danske Malere ApS
    CVR-nummer:
    44645696
    Adresse:
    Profilbuen 1, 4700 Næstved
    Stiftet:
    2024
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Maleraktiviteter
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2024
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for De Danske Malere ApS (CVR 44645696). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    20252,2 mio. kr.17 t.kr.-27 t.kr.362 t.kr.767 t.kr.
    20242,1 mio. kr.438 t.kr.349 t.kr.389 t.kr.733 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for De Danske Malere ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    De Danske Malere ApS (CVR: 44645696) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Næstved, inden for branchen Maleraktiviteter, Status: Aktiv.

    De Danske Malere ApS blev stiftet den 9. februar 2024 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 2,2 mio. kr., årets resultat -27 t.kr. og egenkapitalen 362 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Profilbuen 1, 4700 Næstved.

    For De Danske Malere ApS foreligger der 2 regnskaber for regnskabsårene 2024–2025.

    Egenkapitalen er faldet fra 389 t.kr. i 2024 til 362 t.kr. i 2025, svarende til et fald på 7,0 %.

    Virksomheden har haft overskud i 1 ud af 2 regnskabsår med oplyst resultat.

    Bemærk at regnskabsåret 2024 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.

    Ofte stillede spørgsmål om De Danske Malere ApS

    Hvad er De Danske Malere ApS' CVR-nummer?
    De Danske Malere ApS' CVR-nummer er 44645696. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev De Danske Malere ApS stiftet?
    De Danske Malere ApS blev stiftet den 9. februar 2024.
    Hvilken branche opererer De Danske Malere ApS i?
    De Danske Malere ApS opererer indenfor branchen "Maleraktiviteter".
    Hvor har De Danske Malere ApS adresse?
    De Danske Malere ApS har adresse på Profilbuen 1, 4700 Næstved.
    Hvilken virksomhedsform har De Danske Malere ApS?
    De Danske Malere ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har De Danske Malere ApS?
    De Danske Malere ApS har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er De Danske Malere ApS stadig aktiv?
    Ja, De Danske Malere ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener De Danske Malere ApS penge?
    Nej, De Danske Malere ApS havde et underskud på 27.312 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er De Danske Malere ApS' egenkapital?
    De Danske Malere ApS' egenkapital er 362.103 kr. ifølge regnskabet for 2025.