DBS Rengøring & Multi Service
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for DBS Rengøring & Multi Service. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
DBS Rengøring & Multi Service (CVR: 44562219) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Middelfart, inden for branchen Almindelig rengøring i bygninger, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 44562219 blev registreret i CVR den 15. januar 2024 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet DBS Rengøring & Multi Service har været virksomhedens registrerede navn siden den 18. maj 2025. Virksomheden har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Alsvej 17, 5500 Middelfart.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- DBS Bilhus(15. januar 2024 – 17. maj 2025)Tidligere navn
- DBS Rengøring & Multi Service(siden 18. maj 2025)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om DBS Rengøring & Multi Service
- Hvad er DBS Rengøring & Multi Services CVR-nummer?
- DBS Rengøring & Multi Services CVR-nummer er 44562219. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev DBS Rengøring & Multi Service stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 44562219 blev registreret den 15. januar 2024. Navnet DBS Rengøring & Multi Service har været registreret siden den 18. maj 2025.
- Har DBS Rengøring & Multi Service tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 44562219 har tidligere heddet DBS Bilhus (15. januar 2024 – 17. maj 2025). Det nuværende navn, DBS Rengøring & Multi Service, har været registreret siden den 18. maj 2025.
- Hvilken branche opererer DBS Rengøring & Multi Service i?
- DBS Rengøring & Multi Service opererer indenfor branchen "Almindelig rengøring i bygninger".
- Hvor har DBS Rengøring & Multi Service adresse?
- DBS Rengøring & Multi Service har adresse på Alsvej 17, 5500 Middelfart.
- Hvilken virksomhedsform har DBS Rengøring & Multi Service?
- DBS Rengøring & Multi Service er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Hvor mange ansatte har DBS Rengøring & Multi Service?
- DBS Rengøring & Multi Service har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er DBS Rengøring & Multi Service stadig aktiv?
- Ja, DBS Rengøring & Multi Service er en aktiv virksomhed.