domainSelskabsInfo

    Dansk Fliserens Holding ApS

    Navn:
    Dansk Fliserens Holding ApS
    CVR-nummer:
    37875724
    Adresse:
    Helge Nielsens Alle 7B, 8723 Løsning
    Stiftet:
    2016
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Ikke-finansielle holdingselskaber
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2016
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Dansk Fliserens Holding ApS (CVR 37875724). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025-14 t.kr.12 t.kr.302 t.kr.986 t.kr.
    2024-7 t.kr.-20 t.kr.290 t.kr.467 t.kr.
    2023-11 t.kr.98 t.kr.310 t.kr.682 t.kr.
    2022-6 t.kr.165 t.kr.212 t.kr.394 t.kr.
    2021-2 t.kr.-21 t.kr.46 t.kr.950 t.kr.
    2020-3 t.kr.-3 t.kr.68 t.kr.771 t.kr.
    2019-1 t.kr.-1 t.kr.71 t.kr.71 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Dansk Fliserens Holding ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Dansk Fliserens Holding ApS (CVR: 37875724) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Løsning, inden for branchen Ikke-finansielle holdingselskaber, Status: Aktiv.

    Dansk Fliserens Holding ApS blev stiftet den 14. juli 2016 og er registreret som anpartsselskab.

    Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat 12 t.kr. og egenkapitalen 302 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Helge Nielsens Alle 7B, 8723 Løsning.

    For Dansk Fliserens Holding ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.

    Egenkapitalen er vokset fra 71 t.kr. i 2019 til 302 t.kr. i 2025, svarende til en stigning på 326,1 %.

    Virksomheden har haft overskud i 3 ud af 7 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 12 t.kr. mod -20 t.kr. året før – en fremgang.

    Ofte stillede spørgsmål om Dansk Fliserens Holding ApS

    Hvad er Dansk Fliserens Holding ApS' CVR-nummer?
    Dansk Fliserens Holding ApS' CVR-nummer er 37875724. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Dansk Fliserens Holding ApS stiftet?
    Dansk Fliserens Holding ApS blev stiftet den 14. juli 2016.
    Hvilken branche opererer Dansk Fliserens Holding ApS i?
    Dansk Fliserens Holding ApS opererer indenfor branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber".
    Hvor har Dansk Fliserens Holding ApS adresse?
    Dansk Fliserens Holding ApS har adresse på Helge Nielsens Alle 7B, 8723 Løsning.
    Hvilken virksomhedsform har Dansk Fliserens Holding ApS?
    Dansk Fliserens Holding ApS er registreret som anpartsselskab.
    Er Dansk Fliserens Holding ApS stadig aktiv?
    Ja, Dansk Fliserens Holding ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener Dansk Fliserens Holding ApS penge?
    Ja, Dansk Fliserens Holding ApS realiserede et overskud på 12.007 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Dansk Fliserens Holding ApS' egenkapital?
    Dansk Fliserens Holding ApS' egenkapital er 301.989 kr. ifølge regnskabet for 2025.