Damsgaard Advisory & Consultancy
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Damsgaard Advisory & Consultancy. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Damsgaard Advisory & Consultancy (CVR: 45970272) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Herning, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.
Ofte stillede spørgsmål om Damsgaard Advisory & Consultancy
- Hvad er Damsgaard Advisory & Consultancys CVR-nummer?
- Damsgaard Advisory & Consultancys CVR-nummer er 45970272. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvilken branche opererer Damsgaard Advisory & Consultancy i?
- Damsgaard Advisory & Consultancy opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
- Hvilken virksomhedsform har Damsgaard Advisory & Consultancy?
- Damsgaard Advisory & Consultancy er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Damsgaard Advisory & Consultancy stadig aktiv?
- Ja, Damsgaard Advisory & Consultancy er en aktiv virksomhed.