domainSelskabsInfo

    Charlotte Thornvig

    Navn:
    Charlotte Thornvig
    CVR-nummer:
    45512134
    Adresse:
    Ikke oplyst, Sunds
    Stiftet:
    Ikke oplyst
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Andre sociale støtte- og rådgivningsaktiviteter uden institutionsophold
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    Ikke oplyst
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Charlotte Thornvig. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Charlotte Thornvig (CVR: 45512134) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Sunds, inden for branchen Andre sociale støtte- og rådgivningsaktiviteter uden institutionsophold, Status: Aktiv.

    Ofte stillede spørgsmål om Charlotte Thornvig

    Hvad er Charlotte Thornvigs CVR-nummer?
    Charlotte Thornvigs CVR-nummer er 45512134. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvilken branche opererer Charlotte Thornvig i?
    Charlotte Thornvig opererer indenfor branchen "Andre sociale støtte- og rådgivningsaktiviteter uden institutionsophold".
    Hvilken virksomhedsform har Charlotte Thornvig?
    Charlotte Thornvig er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Charlotte Thornvig stadig aktiv?
    Ja, Charlotte Thornvig er en aktiv virksomhed.