CE Møgelvang Holding ApS
| Regnskabsår | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -6 t.kr. | 9 t.kr. | 5 t.kr. | 160 t.kr. |
| 2024 | -5 t.kr. | -14 t.kr. | -5 t.kr. | 159 t.kr. |
| 2023 | -4 t.kr. | -14 t.kr. | 10 t.kr. | 159 t.kr. |
| 2022 | -4 t.kr. | -10 t.kr. | 24 t.kr. | 159 t.kr. |
| 2021 | -4 t.kr. | -8 t.kr. | 34 t.kr. | 159 t.kr. |
| 2020 | -4 t.kr. | -4 t.kr. | 43 t.kr. | 159 t.kr. |
| 2019 | -4 t.kr. | -4 t.kr. | 46 t.kr. | 159 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for CE Møgelvang Holding ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
CE Møgelvang Holding ApS (CVR: 40475664) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hellebæk, inden for branchen Ikke-finansielle holdingselskaber, Status: Aktiv.
CE Møgelvang Holding ApS blev stiftet den 28. april 2019 og er registreret som anpartsselskab.
Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat 9 t.kr. og egenkapitalen 5 t.kr.
Virksomheden har adresse på Hellebækvej 139, 3150 Hellebæk.
For CE Møgelvang Holding ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er faldet fra 46 t.kr. i 2019 til 5 t.kr. i 2025, svarende til et fald på 90,1 %.
Virksomheden har haft overskud i 1 ud af 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 9 t.kr. mod -14 t.kr. året før – en fremgang.
Bemærk at regnskabsåret 2019 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.
Ofte stillede spørgsmål om CE Møgelvang Holding ApS
- Hvad er CE Møgelvang Holding ApS' CVR-nummer?
- CE Møgelvang Holding ApS' CVR-nummer er 40475664. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev CE Møgelvang Holding ApS stiftet?
- CE Møgelvang Holding ApS blev stiftet den 28. april 2019.
- Hvilken branche opererer CE Møgelvang Holding ApS i?
- CE Møgelvang Holding ApS opererer indenfor branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber".
- Hvor har CE Møgelvang Holding ApS adresse?
- CE Møgelvang Holding ApS har adresse på Hellebækvej 139, 3150 Hellebæk.
- Hvilken virksomhedsform har CE Møgelvang Holding ApS?
- CE Møgelvang Holding ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er CE Møgelvang Holding ApS stadig aktiv?
- Ja, CE Møgelvang Holding ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener CE Møgelvang Holding ApS penge?
- Ja, CE Møgelvang Holding ApS realiserede et overskud på 9.250 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er CE Møgelvang Holding ApS' egenkapital?
- CE Møgelvang Holding ApS' egenkapital er 4.562 kr. ifølge regnskabet for 2025.