domainSelskabsInfo

    Buch og Bruun I/S

    Navn:
    Buch og Bruun I/S
    CVR-nummer:
    42056545
    Adresse:
    Ølbyvej 150A, 4600 Køge
    Stiftet:
    2021
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    I/S
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Detailhandel med andre nye varer
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2021
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Buch og Bruun I/S. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Buch og Bruun I/S (CVR: 42056545) er registreret som interessentskab, beliggende i Køge, inden for branchen Detailhandel med andre nye varer, Status: Aktiv.

    Buch og Bruun I/S blev stiftet den 26. januar 2021 og er registreret som interessentskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.

    Virksomheden har adresse på Ølbyvej 150A, 4600 Køge.

    Ofte stillede spørgsmål om Buch og Bruun I/S

    Hvad er Buch og Bruun I/S' CVR-nummer?
    Buch og Bruun I/S' CVR-nummer er 42056545. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Buch og Bruun I/S stiftet?
    Buch og Bruun I/S blev stiftet den 26. januar 2021.
    Hvilken branche opererer Buch og Bruun I/S i?
    Buch og Bruun I/S opererer indenfor branchen "Detailhandel med andre nye varer".
    Hvor har Buch og Bruun I/S adresse?
    Buch og Bruun I/S har adresse på Ølbyvej 150A, 4600 Køge.
    Hvilken virksomhedsform har Buch og Bruun I/S?
    Buch og Bruun I/S er registreret som interessentskab.
    Hvor mange ansatte har Buch og Bruun I/S?
    Buch og Bruun I/S har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
    Er Buch og Bruun I/S stadig aktiv?
    Ja, Buch og Bruun I/S er en aktiv virksomhed.