Broagerlands Lokalarkiv
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Broagerlands Lokalarkiv. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Broagerlands Lokalarkiv (CVR: 37531936) er registreret som frivillig forening, beliggende i Broager, inden for branchen Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n., Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 37531936 blev registreret i CVR den 13. marts 2016 og er i dag registreret som frivillig forening. Navnet Broagerlands Lokalarkiv har været virksomhedens registrerede navn siden den 28. september 2023.
Virksomheden har adresse på Thomas Jensens Plads 3, 6310 Broager.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Navnet Broagerlands Lokalarkiv har været registreret i mere end én periode.
- Broagerlands Lokalarkiv(13. marts 2016 – 7. september 2020)Tidligere periode
- Broagerlands Lokalarkiv(18. september 2020 – 23. september 2023)Tidligere periode
- Broagerlands Lokalarkiv(siden 28. september 2023)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Broagerlands Lokalarkiv
- Hvad er Broagerlands Lokalarkivs CVR-nummer?
- Broagerlands Lokalarkivs CVR-nummer er 37531936. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Broagerlands Lokalarkiv stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 37531936 blev registreret den 13. marts 2016. Navnet Broagerlands Lokalarkiv har været registreret siden den 28. september 2023.
- Hvilken branche opererer Broagerlands Lokalarkiv i?
- Broagerlands Lokalarkiv opererer indenfor branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.".
- Hvor har Broagerlands Lokalarkiv adresse?
- Broagerlands Lokalarkiv har adresse på Thomas Jensens Plads 3, 6310 Broager.
- Hvilken virksomhedsform har Broagerlands Lokalarkiv?
- Broagerlands Lokalarkiv er registreret som frivillig forening.
- Er Broagerlands Lokalarkiv stadig aktiv?
- Ja, Broagerlands Lokalarkiv er en aktiv virksomhed.