BR Flis
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for BR Flis. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
BR Flis (CVR: 26950198) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Helsinge, inden for branchen Vejgodstransport, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 26950198 blev registreret i CVR den 1. januar 2003 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet BR Flis har været virksomhedens registrerede navn siden den 20. februar 2018. Virksomheden har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Gurrehavevej 53, 3200 Helsinge.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- Brian Rasmussen(1. januar 2003 – 15. februar 2018)Tidligere navn
- BR Skovservice(16. februar 2018 – 19. februar 2018)Tidligere navn
- BR Flis(siden 20. februar 2018)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om BR Flis
- Hvad er BR Flis' CVR-nummer?
- BR Flis' CVR-nummer er 26950198. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev BR Flis stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 26950198 blev registreret den 1. januar 2003. Navnet BR Flis har været registreret siden den 20. februar 2018.
- Har BR Flis tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 26950198 har tidligere heddet Brian Rasmussen (1. januar 2003 – 15. februar 2018) og BR Skovservice (16. februar 2018 – 19. februar 2018). Det nuværende navn, BR Flis, har været registreret siden den 20. februar 2018.
- Hvilken branche opererer BR Flis i?
- BR Flis opererer indenfor branchen "Vejgodstransport".
- Hvor har BR Flis adresse?
- BR Flis har adresse på Gurrehavevej 53, 3200 Helsinge.
- Hvilken virksomhedsform har BR Flis?
- BR Flis er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Hvor mange ansatte har BR Flis?
- BR Flis har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er BR Flis stadig aktiv?
- Ja, BR Flis er en aktiv virksomhed.