domainSelskabsInfo

    Bosec ApS

    Navn:
    Bosec ApS
    CVR-nummer:
    42639982
    Adresse:
    Brødensvej 16, 9560 Hadsund
    Stiftet:
    2021
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Engroshandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2021
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Bosec ApS (CVR 42639982). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025637 t.kr.83 t.kr.131 t.kr.292 t.kr.479 t.kr.
    2024574 t.kr.89 t.kr.69 t.kr.229 t.kr.362 t.kr.
    2023525 t.kr.193 t.kr.149 t.kr.219 t.kr.366 t.kr.
    2022394 t.kr.41 t.kr.29 t.kr.69 t.kr.237 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Bosec ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Bosec ApS (CVR: 42639982) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hadsund, inden for branchen Engroshandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer, Status: Aktiv.

    Bosec ApS blev stiftet den 24. august 2021 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 637 t.kr., årets resultat 131 t.kr. og egenkapitalen 292 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Brødensvej 16, 9560 Hadsund.

    For Bosec ApS foreligger der 4 regnskaber for regnskabsårene 2022–2025.

    Egenkapitalen er vokset fra 69 t.kr. i 2022 til 292 t.kr. i 2025, svarende til en stigning på 321,4 %.

    Virksomheden har leveret overskud i alle 4 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 131 t.kr. mod 69 t.kr. året før – en fremgang.

    Bemærk at regnskabsåret 2022 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.

    Ofte stillede spørgsmål om Bosec ApS

    Hvad er Bosec ApS' CVR-nummer?
    Bosec ApS' CVR-nummer er 42639982. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Bosec ApS stiftet?
    Bosec ApS blev stiftet den 24. august 2021.
    Hvilken branche opererer Bosec ApS i?
    Bosec ApS opererer indenfor branchen "Engroshandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer".
    Hvor har Bosec ApS adresse?
    Bosec ApS har adresse på Brødensvej 16, 9560 Hadsund.
    Hvilken virksomhedsform har Bosec ApS?
    Bosec ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Bosec ApS?
    Bosec ApS har 2 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er Bosec ApS stadig aktiv?
    Ja, Bosec ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener Bosec ApS penge?
    Ja, Bosec ApS realiserede et overskud på 130.902 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Bosec ApS' egenkapital?
    Bosec ApS' egenkapital er 291.921 kr. ifølge regnskabet for 2025.