Bogense Marineforening
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Bogense Marineforening. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Bogense Marineforening (CVR: 35173099) er registreret som frivillig forening, beliggende i Bogense, inden for branchen Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n., Status: Aktiv.
Bogense Marineforening blev stiftet den 14. juni 2013 og er registreret som frivillig forening.
Virksomheden har adresse på Rolighedsvej 5, 5400 Bogense.
Ofte stillede spørgsmål om Bogense Marineforening
- Hvad er Bogense Marineforenings CVR-nummer?
- Bogense Marineforenings CVR-nummer er 35173099. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Bogense Marineforening stiftet?
- Bogense Marineforening blev stiftet den 14. juni 2013.
- Hvilken branche opererer Bogense Marineforening i?
- Bogense Marineforening opererer indenfor branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.".
- Hvor har Bogense Marineforening adresse?
- Bogense Marineforening har adresse på Rolighedsvej 5, 5400 Bogense.
- Hvilken virksomhedsform har Bogense Marineforening?
- Bogense Marineforening er registreret som frivillig forening.
- Er Bogense Marineforening stadig aktiv?
- Ja, Bogense Marineforening er en aktiv virksomhed.