BOE LUNDGAARD THOMSEN
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for BOE LUNDGAARD THOMSEN. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
BOE LUNDGAARD THOMSEN (CVR: 58409219) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Brørup, inden for branchen Avl af malkekvæg, Status: Aktiv.
Ofte stillede spørgsmål om BOE LUNDGAARD THOMSEN
- Hvad er BOE LUNDGAARD THOMSENs CVR-nummer?
- BOE LUNDGAARD THOMSENs CVR-nummer er 58409219. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvilken branche opererer BOE LUNDGAARD THOMSEN i?
- BOE LUNDGAARD THOMSEN opererer indenfor branchen "Avl af malkekvæg".
- Hvilken virksomhedsform har BOE LUNDGAARD THOMSEN?
- BOE LUNDGAARD THOMSEN er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er BOE LUNDGAARD THOMSEN stadig aktiv?
- Ja, BOE LUNDGAARD THOMSEN er en aktiv virksomhed.