Birkum v/Lotte Buus
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Birkum v/Lotte Buus. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Birkum v/Lotte Buus (CVR: 30153871) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Stege, inden for branchen Indspilning af lydoptagelser og udgivelse af musik, Status: Aktiv.
Birkum v/Lotte Buus blev stiftet den 1. januar 2007 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Storegade 39, 4780 Stege.
Ofte stillede spørgsmål om Birkum v/Lotte Buus
- Hvad er Birkum v/Lotte Buus' CVR-nummer?
- Birkum v/Lotte Buus' CVR-nummer er 30153871. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Birkum v/Lotte Buus stiftet?
- Birkum v/Lotte Buus blev stiftet den 1. januar 2007.
- Hvilken branche opererer Birkum v/Lotte Buus i?
- Birkum v/Lotte Buus opererer indenfor branchen "Indspilning af lydoptagelser og udgivelse af musik".
- Hvor har Birkum v/Lotte Buus adresse?
- Birkum v/Lotte Buus har adresse på Storegade 39, 4780 Stege.
- Hvilken virksomhedsform har Birkum v/Lotte Buus?
- Birkum v/Lotte Buus er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Birkum v/Lotte Buus stadig aktiv?
- Ja, Birkum v/Lotte Buus er en aktiv virksomhed.