Billardklubben Maribo
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Billardklubben Maribo. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Billardklubben Maribo (CVR: 30927095) er registreret som frivillig forening, beliggende i Maribo, inden for branchen Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n., Status: Aktiv.
Billardklubben Maribo blev stiftet den 19. november 2007 og er registreret som frivillig forening.
Virksomheden har adresse på Ved Stadion 4, 4930 Maribo.
Ofte stillede spørgsmål om Billardklubben Maribo
- Hvad er Billardklubben Maribos CVR-nummer?
- Billardklubben Maribos CVR-nummer er 30927095. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Billardklubben Maribo stiftet?
- Billardklubben Maribo blev stiftet den 19. november 2007.
- Hvilken branche opererer Billardklubben Maribo i?
- Billardklubben Maribo opererer indenfor branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.".
- Hvor har Billardklubben Maribo adresse?
- Billardklubben Maribo har adresse på Ved Stadion 4, 4930 Maribo.
- Hvilken virksomhedsform har Billardklubben Maribo?
- Billardklubben Maribo er registreret som frivillig forening.
- Er Billardklubben Maribo stadig aktiv?
- Ja, Billardklubben Maribo er en aktiv virksomhed.