Bernt Kristensen Holding ApS
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Bernt Kristensen Holding ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Bernt Kristensen Holding ApS (CVR: 46298152) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Storvorde, inden for branchen Ikke-finansielle holdingselskaber, Status: Aktiv.
Bernt Kristensen Holding ApS blev stiftet den 1. marts 2026 og er registreret som anpartsselskab.
Virksomheden har adresse på Dokkedalvej 9, 9280 Storvorde.
Ofte stillede spørgsmål om Bernt Kristensen Holding ApS
- Hvad er Bernt Kristensen Holding ApS' CVR-nummer?
- Bernt Kristensen Holding ApS' CVR-nummer er 46298152. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Bernt Kristensen Holding ApS stiftet?
- Bernt Kristensen Holding ApS blev stiftet den 1. marts 2026.
- Hvilken branche opererer Bernt Kristensen Holding ApS i?
- Bernt Kristensen Holding ApS opererer indenfor branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber".
- Hvor har Bernt Kristensen Holding ApS adresse?
- Bernt Kristensen Holding ApS har adresse på Dokkedalvej 9, 9280 Storvorde.
- Hvilken virksomhedsform har Bernt Kristensen Holding ApS?
- Bernt Kristensen Holding ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er Bernt Kristensen Holding ApS stadig aktiv?
- Ja, Bernt Kristensen Holding ApS er en aktiv virksomhed.