BAS AUTO Sebahattin Bas
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for BAS AUTO Sebahattin Bas. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
BAS AUTO Sebahattin Bas (CVR: 26726131) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Ringsted, inden for branchen Reparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer i.a.n., Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 26726131 blev registreret i CVR den 8. august 2002 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet BAS AUTO Sebahattin Bas har været virksomhedens registrerede navn siden den 15. april 2003. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Kalvehave 4, 4100 Ringsted.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- Benløse Autodele Sebahattin Bas(8. august 2002 – 14. april 2003)Tidligere navn
- BAS AUTO Sebahattin Bas(siden 15. april 2003)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om BAS AUTO Sebahattin Bas
- Hvad er BAS AUTO Sebahattin Bas' CVR-nummer?
- BAS AUTO Sebahattin Bas' CVR-nummer er 26726131. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev BAS AUTO Sebahattin Bas stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 26726131 blev registreret den 8. august 2002. Navnet BAS AUTO Sebahattin Bas har været registreret siden den 15. april 2003.
- Har BAS AUTO Sebahattin Bas tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 26726131 har tidligere heddet Benløse Autodele Sebahattin Bas (8. august 2002 – 14. april 2003). Det nuværende navn, BAS AUTO Sebahattin Bas, har været registreret siden den 15. april 2003.
- Hvilken branche opererer BAS AUTO Sebahattin Bas i?
- BAS AUTO Sebahattin Bas opererer indenfor branchen "Reparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer i.a.n.".
- Hvor har BAS AUTO Sebahattin Bas adresse?
- BAS AUTO Sebahattin Bas har adresse på Kalvehave 4, 4100 Ringsted.
- Hvilken virksomhedsform har BAS AUTO Sebahattin Bas?
- BAS AUTO Sebahattin Bas er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Hvor mange ansatte har BAS AUTO Sebahattin Bas?
- BAS AUTO Sebahattin Bas har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er BAS AUTO Sebahattin Bas stadig aktiv?
- Ja, BAS AUTO Sebahattin Bas er en aktiv virksomhed.