Arthur Trading v/Preben Paulsen
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Arthur Trading v/Preben Paulsen. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Arthur Trading v/Preben Paulsen (CVR: 13098549) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Rødekro, inden for branchen Sportsaktiviteter i.a.n., Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 13098549 blev registreret i CVR den 1. november 1987 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Arthur Trading v/Preben Paulsen har været virksomhedens registrerede navn siden den 1. december 2006. Virksomheden har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Lindeparken 5, 6230 Rødekro.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- UNIQUE V/PREBEN POULSEN(1. november 1987 – 5. december 1999)Tidligere navn
- Unique Rengøringssystemer V/Preben Poulsen Postboks 266(6. december 1999 – 28. november 2006)Tidligere navn
- Arthur Trading(29. november 2006 – 30. november 2006)Tidligere navn
- Arthur Trading v/Preben Paulsen(siden 1. december 2006)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Arthur Trading v/Preben Paulsen
- Hvad er Arthur Trading v/Preben Paulsens CVR-nummer?
- Arthur Trading v/Preben Paulsens CVR-nummer er 13098549. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Arthur Trading v/Preben Paulsen stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 13098549 blev registreret den 1. november 1987. Navnet Arthur Trading v/Preben Paulsen har været registreret siden den 1. december 2006.
- Har Arthur Trading v/Preben Paulsen tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 13098549 har tidligere heddet UNIQUE V/PREBEN POULSEN (1. november 1987 – 5. december 1999), Unique Rengøringssystemer V/Preben Poulsen Postboks 266 (6. december 1999 – 28. november 2006) og Arthur Trading (29. november 2006 – 30. november 2006). Det nuværende navn, Arthur Trading v/Preben Paulsen, har været registreret siden den 1. december 2006.
- Hvilken branche opererer Arthur Trading v/Preben Paulsen i?
- Arthur Trading v/Preben Paulsen opererer indenfor branchen "Sportsaktiviteter i.a.n.".
- Hvor har Arthur Trading v/Preben Paulsen adresse?
- Arthur Trading v/Preben Paulsen har adresse på Lindeparken 5, 6230 Rødekro.
- Hvilken virksomhedsform har Arthur Trading v/Preben Paulsen?
- Arthur Trading v/Preben Paulsen er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Hvor mange ansatte har Arthur Trading v/Preben Paulsen?
- Arthur Trading v/Preben Paulsen har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er Arthur Trading v/Preben Paulsen stadig aktiv?
- Ja, Arthur Trading v/Preben Paulsen er en aktiv virksomhed.