ARO2 ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,3 mio. kr. | 754 t.kr. | 574 t.kr. | 1,3 mio. kr. | 2,5 mio. kr. |
| 2024 | 3,5 mio. kr. | 1,0 mio. kr. | 793 t.kr. | 1,4 mio. kr. | 3,0 mio. kr. |
| 2023 | 2,9 mio. kr. | 901 t.kr. | 698 t.kr. | 1,3 mio. kr. | 2,9 mio. kr. |
| 2022 | 2,4 mio. kr. | 541 t.kr. | 404 t.kr. | 1,0 mio. kr. | 2,1 mio. kr. |
| 2021 | 2,5 mio. kr. | 1,0 mio. kr. | 783 t.kr. | 1,0 mio. kr. | 2,1 mio. kr. |
| 2020 | 1,6 mio. kr. | 421 t.kr. | 312 t.kr. | 460 t.kr. | 2,1 mio. kr. |
| 2019 | 1,5 mio. kr. | 494 t.kr. | 376 t.kr. | 297 t.kr. | 1,1 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for ARO2 ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
ARO2 ApS (CVR: 38714147) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Odense C, inden for branchen Servering af mad i restauranter og caféer, Status: Aktiv.
ARO2 ApS blev stiftet den 14. juni 2017 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 10 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 3,3 mio. kr., årets resultat 574 t.kr. og egenkapitalen 1,3 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Østerbro 32, 5000 Odense C.
For ARO2 ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 297 t.kr. i 2019 til 1,3 mio. kr. i 2025, svarende til en stigning på 341,0 %.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 574 t.kr. mod 793 t.kr. året før – en tilbagegang.
Ofte stillede spørgsmål om ARO2 ApS
- Hvad er ARO2 ApS' CVR-nummer?
- ARO2 ApS' CVR-nummer er 38714147. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev ARO2 ApS stiftet?
- ARO2 ApS blev stiftet den 14. juni 2017.
- Hvilken branche opererer ARO2 ApS i?
- ARO2 ApS opererer indenfor branchen "Servering af mad i restauranter og caféer".
- Hvor har ARO2 ApS adresse?
- ARO2 ApS har adresse på Østerbro 32, 5000 Odense C.
- Hvilken virksomhedsform har ARO2 ApS?
- ARO2 ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har ARO2 ApS?
- ARO2 ApS har 10 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er ARO2 ApS stadig aktiv?
- Ja, ARO2 ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener ARO2 ApS penge?
- Ja, ARO2 ApS realiserede et overskud på 574.107 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er ARO2 ApS' egenkapital?
- ARO2 ApS' egenkapital er 1.312.053 kr. ifølge regnskabet for 2025.