domainSelskabsInfo

    Anzaro Mobile ApS

    Navn:
    Anzaro Mobile ApS
    CVR-nummer:
    42483036
    Adresse:
    Ternevej 28, 7430 Ikast
    Stiftet:
    2021
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    www.anzaro.dk
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden udgivelse af software
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2021
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Anzaro Mobile ApS (CVR 42483036). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    202573 t.kr.50 t.kr.50 t.kr.-111 t.kr.60 t.kr.
    202465 t.kr.-40 t.kr.-40 t.kr.-161 t.kr.64 t.kr.
    202315 t.kr.6 t.kr.6 t.kr.-122 t.kr.23 t.kr.
    2022–-131 t.kr.-131 t.kr.-128 t.kr.37 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Anzaro Mobile ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Anzaro Mobile ApS (CVR: 42483036) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Ikast, inden for branchen Anden udgivelse af software, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 42483036 blev registreret i CVR den 21. juni 2021 og er i dag registreret som anpartsselskab. Navnet Anzaro Mobile ApS har været virksomhedens registrerede navn siden den 15. juni 2025. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 73 t.kr., årets resultat 50 t.kr. og egenkapitalen -111 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Ternevej 28, 7430 Ikast.

    For Anzaro Mobile ApS foreligger der 4 regnskaber for regnskabsårene 2022–2025.

    Egenkapitalen er vokset fra -128 t.kr. i 2022 til -111 t.kr. i 2025.

    Virksomheden har haft overskud i 2 ud af 4 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 50 t.kr. mod -40 t.kr. året før – en fremgang.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Anzaro Quantum Healing ApS(21. juni 2021 – 14. juni 2025)Tidligere navn
    2. Anzaro Mobile ApS(siden 15. juni 2025)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Anzaro Mobile ApS

    Hvad er Anzaro Mobile ApS' CVR-nummer?
    Anzaro Mobile ApS' CVR-nummer er 42483036. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Anzaro Mobile ApS stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 42483036 blev registreret den 21. juni 2021. Navnet Anzaro Mobile ApS har været registreret siden den 15. juni 2025.
    Har Anzaro Mobile ApS tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 42483036 har tidligere heddet Anzaro Quantum Healing ApS (21. juni 2021 – 14. juni 2025). Det nuværende navn, Anzaro Mobile ApS, har været registreret siden den 15. juni 2025.
    Hvilken branche opererer Anzaro Mobile ApS i?
    Anzaro Mobile ApS opererer indenfor branchen "Anden udgivelse af software".
    Hvor har Anzaro Mobile ApS adresse?
    Anzaro Mobile ApS har adresse på Ternevej 28, 7430 Ikast.
    Hvilken virksomhedsform har Anzaro Mobile ApS?
    Anzaro Mobile ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Anzaro Mobile ApS?
    Anzaro Mobile ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
    Er Anzaro Mobile ApS stadig aktiv?
    Ja, Anzaro Mobile ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener Anzaro Mobile ApS penge?
    Ja, Anzaro Mobile ApS realiserede et overskud på 50.339 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Anzaro Mobile ApS' egenkapital?
    Anzaro Mobile ApS' egenkapital er -111.087 kr. ifølge regnskabet for 2025.