Annekset v/Anne Marie Kirkbak
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Annekset v/Anne Marie Kirkbak. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Annekset v/Anne Marie Kirkbak (CVR: 33176880) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Aabenraa, inden for branchen Detailhandel med tekstiler, Status: Aktiv.
Annekset v/Anne Marie Kirkbak blev stiftet den 1. november 2010 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Tøndervej 175, 6200 Aabenraa.
Ofte stillede spørgsmål om Annekset v/Anne Marie Kirkbak
- Hvad er Annekset v/Anne Marie Kirkbaks CVR-nummer?
- Annekset v/Anne Marie Kirkbaks CVR-nummer er 33176880. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Annekset v/Anne Marie Kirkbak stiftet?
- Annekset v/Anne Marie Kirkbak blev stiftet den 1. november 2010.
- Hvilken branche opererer Annekset v/Anne Marie Kirkbak i?
- Annekset v/Anne Marie Kirkbak opererer indenfor branchen "Detailhandel med tekstiler".
- Hvor har Annekset v/Anne Marie Kirkbak adresse?
- Annekset v/Anne Marie Kirkbak har adresse på Tøndervej 175, 6200 Aabenraa.
- Hvilken virksomhedsform har Annekset v/Anne Marie Kirkbak?
- Annekset v/Anne Marie Kirkbak er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Annekset v/Anne Marie Kirkbak stadig aktiv?
- Ja, Annekset v/Anne Marie Kirkbak er en aktiv virksomhed.