Animation v/ Maria Madsen
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Animation v/ Maria Madsen. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Animation v/ Maria Madsen (CVR: 46446356) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Dronninglund, inden for branchen Grafisk design og visuel kommunikation, Status: Aktiv.
Ofte stillede spørgsmål om Animation v/ Maria Madsen
- Hvad er Animation v/ Maria Madsens CVR-nummer?
- Animation v/ Maria Madsens CVR-nummer er 46446356. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvilken branche opererer Animation v/ Maria Madsen i?
- Animation v/ Maria Madsen opererer indenfor branchen "Grafisk design og visuel kommunikation".
- Hvilken virksomhedsform har Animation v/ Maria Madsen?
- Animation v/ Maria Madsen er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Animation v/ Maria Madsen stadig aktiv?
- Ja, Animation v/ Maria Madsen er en aktiv virksomhed.