Andersens Hunde- og Kattepension
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Andersens Hunde- og Kattepension. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Andersens Hunde- og Kattepension (CVR: 34861447) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Varde, inden for branchen Andre personlige serviceydelser i.a.n., Status: Aktiv.
Andersens Hunde- og Kattepension blev stiftet den 1. januar 2013 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Frøstrupvej 321, 6800 Varde.
Ofte stillede spørgsmål om Andersens Hunde- og Kattepension
- Hvad er Andersens Hunde- og Kattepensions CVR-nummer?
- Andersens Hunde- og Kattepensions CVR-nummer er 34861447. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Andersens Hunde- og Kattepension stiftet?
- Andersens Hunde- og Kattepension blev stiftet den 1. januar 2013.
- Hvilken branche opererer Andersens Hunde- og Kattepension i?
- Andersens Hunde- og Kattepension opererer indenfor branchen "Andre personlige serviceydelser i.a.n.".
- Hvor har Andersens Hunde- og Kattepension adresse?
- Andersens Hunde- og Kattepension har adresse på Frøstrupvej 321, 6800 Varde.
- Hvilken virksomhedsform har Andersens Hunde- og Kattepension?
- Andersens Hunde- og Kattepension er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Hvor mange ansatte har Andersens Hunde- og Kattepension?
- Andersens Hunde- og Kattepension har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er Andersens Hunde- og Kattepension stadig aktiv?
- Ja, Andersens Hunde- og Kattepension er en aktiv virksomhed.