domainSelskabsInfo

    Andersen-Bolig ApS

    Navn:
    Andersen-Bolig ApS
    CVR-nummer:
    43772368
    Adresse:
    Metalvej 7, st, 4000 Roskilde
    Stiftet:
    2023
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Formueforvaltning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2023
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Andersen-Bolig ApS (CVR 43772368). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025––40 t.kr.40 t.kr.
    2024––-462 t.kr.40 t.kr.
    2023-502 t.kr.-502 t.kr.-462 t.kr.38 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Andersen-Bolig ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Andersen-Bolig ApS (CVR: 43772368) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Roskilde, inden for branchen Formueforvaltning, Status: Aktiv.

    Andersen-Bolig ApS blev stiftet den 11. januar 2023 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er egenkapitalen 40 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Metalvej 7, st, 4000 Roskilde.

    For Andersen-Bolig ApS foreligger der 3 regnskaber for regnskabsårene 2023–2025.

    Egenkapitalen er vokset fra -462 t.kr. i 2023 til 40 t.kr. i 2025.

    Ofte stillede spørgsmål om Andersen-Bolig ApS

    Hvad er Andersen-Bolig ApS' CVR-nummer?
    Andersen-Bolig ApS' CVR-nummer er 43772368. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Andersen-Bolig ApS stiftet?
    Andersen-Bolig ApS blev stiftet den 11. januar 2023.
    Hvilken branche opererer Andersen-Bolig ApS i?
    Andersen-Bolig ApS opererer indenfor branchen "Formueforvaltning".
    Hvor har Andersen-Bolig ApS adresse?
    Andersen-Bolig ApS har adresse på Metalvej 7, st, 4000 Roskilde.
    Hvilken virksomhedsform har Andersen-Bolig ApS?
    Andersen-Bolig ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Andersen-Bolig ApS?
    Andersen-Bolig ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
    Er Andersen-Bolig ApS stadig aktiv?
    Ja, Andersen-Bolig ApS er en aktiv virksomhed.
    Hvad er Andersen-Bolig ApS' egenkapital?
    Andersen-Bolig ApS' egenkapital er 40.000 kr. ifølge regnskabet for 2025.