domainSelskabsInfo

    Andelsbologforeningen Strandeng

    Navn:
    Andelsbologforeningen Strandeng
    CVR-nummer:
    32383092
    Adresse:
    Rousthøjsparken 49, 7130 Juelsminde
    Stiftet:
    2009
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    FOR
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Udlejning af private andelsboliger
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2009
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Andelsbologforeningen Strandeng. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Andelsbologforeningen Strandeng (CVR: 32383092) er registreret som forening, beliggende i Juelsminde, inden for branchen Udlejning af private andelsboliger, Status: Aktiv.

    Andelsbologforeningen Strandeng blev stiftet den 1. januar 2009 og er registreret som forening.

    Virksomheden har adresse på Rousthøjsparken 49, 7130 Juelsminde.

    Ofte stillede spørgsmål om Andelsbologforeningen Strandeng

    Hvad er Andelsbologforeningen Strandengs CVR-nummer?
    Andelsbologforeningen Strandengs CVR-nummer er 32383092. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Andelsbologforeningen Strandeng stiftet?
    Andelsbologforeningen Strandeng blev stiftet den 1. januar 2009.
    Hvilken branche opererer Andelsbologforeningen Strandeng i?
    Andelsbologforeningen Strandeng opererer indenfor branchen "Udlejning af private andelsboliger".
    Hvor har Andelsbologforeningen Strandeng adresse?
    Andelsbologforeningen Strandeng har adresse på Rousthøjsparken 49, 7130 Juelsminde.
    Hvilken virksomhedsform har Andelsbologforeningen Strandeng?
    Andelsbologforeningen Strandeng er registreret som forening.
    Er Andelsbologforeningen Strandeng stadig aktiv?
    Ja, Andelsbologforeningen Strandeng er en aktiv virksomhed.