domainSelskabsInfo

    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej

    Navn:
    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej
    CVR-nummer:
    31696194
    Adresse:
    Thomas Kingos Vej 18, 6100 Haderslev
    Stiftet:
    2008
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    FOR
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Udlejning af private andelsboliger
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2008
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej (CVR: 31696194) er registreret som forening, beliggende i Haderslev, inden for branchen Udlejning af private andelsboliger, Status: Aktiv.

    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej blev stiftet den 2. oktober 2008 og er registreret som forening.

    Virksomheden har adresse på Thomas Kingos Vej 18, 6100 Haderslev.

    Ofte stillede spørgsmål om Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej

    Hvad er Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vejs CVR-nummer?
    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vejs CVR-nummer er 31696194. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej stiftet?
    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej blev stiftet den 2. oktober 2008.
    Hvilken branche opererer Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej i?
    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej opererer indenfor branchen "Udlejning af private andelsboliger".
    Hvor har Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej adresse?
    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej har adresse på Thomas Kingos Vej 18, 6100 Haderslev.
    Hvilken virksomhedsform har Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej?
    Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej er registreret som forening.
    Er Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej stadig aktiv?
    Ja, Andelsboligforeningen Thomas Kingos Vej er en aktiv virksomhed.