Andelsboligforeningen Slotsbakken
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Andelsboligforeningen Slotsbakken. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Andelsboligforeningen Slotsbakken (CVR: 30880137) er registreret som forening, beliggende i Gråsten, inden for branchen Udlejning af private andelsboliger, Status: Aktiv.
Andelsboligforeningen Slotsbakken blev stiftet den 1. januar 2007 og er registreret som forening.
Virksomheden har adresse på Gl Aabenraavej 6E, 6300 Gråsten.
Ofte stillede spørgsmål om Andelsboligforeningen Slotsbakken
- Hvad er Andelsboligforeningen Slotsbakkens CVR-nummer?
- Andelsboligforeningen Slotsbakkens CVR-nummer er 30880137. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Andelsboligforeningen Slotsbakken stiftet?
- Andelsboligforeningen Slotsbakken blev stiftet den 1. januar 2007.
- Hvilken branche opererer Andelsboligforeningen Slotsbakken i?
- Andelsboligforeningen Slotsbakken opererer indenfor branchen "Udlejning af private andelsboliger".
- Hvor har Andelsboligforeningen Slotsbakken adresse?
- Andelsboligforeningen Slotsbakken har adresse på Gl Aabenraavej 6E, 6300 Gråsten.
- Hvilken virksomhedsform har Andelsboligforeningen Slotsbakken?
- Andelsboligforeningen Slotsbakken er registreret som forening.
- Er Andelsboligforeningen Slotsbakken stadig aktiv?
- Ja, Andelsboligforeningen Slotsbakken er en aktiv virksomhed.