domainSelskabsInfo

    Aldona v/Aldona Pliopliene

    Navn:
    Aldona v/Aldona Pliopliene
    CVR-nummer:
    33737432
    Adresse:
    Mosevej 45, 6000 Kolding
    Stiftet:
    2011
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Litteratur- og musikkomposition
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2011
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Aldona v/Aldona Pliopliene. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Aldona v/Aldona Pliopliene (CVR: 33737432) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Kolding, inden for branchen Litteratur- og musikkomposition, Status: Aktiv.

    Aldona v/Aldona Pliopliene blev stiftet den 31. august 2011 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Mosevej 45, 6000 Kolding.

    Ofte stillede spørgsmål om Aldona v/Aldona Pliopliene

    Hvad er Aldona v/Aldona Plioplienes CVR-nummer?
    Aldona v/Aldona Plioplienes CVR-nummer er 33737432. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Aldona v/Aldona Pliopliene stiftet?
    Aldona v/Aldona Pliopliene blev stiftet den 31. august 2011.
    Hvilken branche opererer Aldona v/Aldona Pliopliene i?
    Aldona v/Aldona Pliopliene opererer indenfor branchen "Litteratur- og musikkomposition".
    Hvor har Aldona v/Aldona Pliopliene adresse?
    Aldona v/Aldona Pliopliene har adresse på Mosevej 45, 6000 Kolding.
    Hvilken virksomhedsform har Aldona v/Aldona Pliopliene?
    Aldona v/Aldona Pliopliene er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Aldona v/Aldona Pliopliene stadig aktiv?
    Ja, Aldona v/Aldona Pliopliene er en aktiv virksomhed.