domainSelskabsInfo

    AL Bækgaard ApS

    Navn:
    AL Bækgaard ApS
    CVR-nummer:
    45624218
    Adresse:
    Frodes Mark 5, 8464 Galten
    Stiftet:
    2025
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Ikke-finansielle holdingselskaber
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2025
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for AL Bækgaard ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    AL Bækgaard ApS (CVR: 45624218) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Galten, inden for branchen Ikke-finansielle holdingselskaber, Status: Aktiv.

    AL Bækgaard ApS blev stiftet den 19. maj 2025 og er registreret som anpartsselskab.

    Virksomheden har adresse på Frodes Mark 5, 8464 Galten.

    Ofte stillede spørgsmål om AL Bækgaard ApS

    Hvad er AL Bækgaard ApS' CVR-nummer?
    AL Bækgaard ApS' CVR-nummer er 45624218. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev AL Bækgaard ApS stiftet?
    AL Bækgaard ApS blev stiftet den 19. maj 2025.
    Hvilken branche opererer AL Bækgaard ApS i?
    AL Bækgaard ApS opererer indenfor branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber".
    Hvor har AL Bækgaard ApS adresse?
    AL Bækgaard ApS har adresse på Frodes Mark 5, 8464 Galten.
    Hvilken virksomhedsform har AL Bækgaard ApS?
    AL Bækgaard ApS er registreret som anpartsselskab.
    Er AL Bækgaard ApS stadig aktiv?
    Ja, AL Bækgaard ApS er en aktiv virksomhed.