domainSelskabsInfo

    AD transport ApS

    Navn:
    AD transport ApS
    CVR-nummer:
    46457587
    Adresse:
    Guldborgvej 9, st tv, 2660 Brøndby Strand
    Stiftet:
    2026
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2026
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for AD transport ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    AD transport ApS (CVR: 46457587) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Brøndby Strand, inden for branchen Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør, Status: Aktiv.

    AD transport ApS blev stiftet den 1. maj 2026 og er registreret som anpartsselskab.

    Virksomheden har adresse på Guldborgvej 9, st tv, 2660 Brøndby Strand.

    Ofte stillede spørgsmål om AD transport ApS

    Hvad er AD transport ApS' CVR-nummer?
    AD transport ApS' CVR-nummer er 46457587. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev AD transport ApS stiftet?
    AD transport ApS blev stiftet den 1. maj 2026.
    Hvilken branche opererer AD transport ApS i?
    AD transport ApS opererer indenfor branchen "Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør".
    Hvor har AD transport ApS adresse?
    AD transport ApS har adresse på Guldborgvej 9, st tv, 2660 Brøndby Strand.
    Hvilken virksomhedsform har AD transport ApS?
    AD transport ApS er registreret som anpartsselskab.
    Er AD transport ApS stadig aktiv?
    Ja, AD transport ApS er en aktiv virksomhed.