Aarhus Universitets-Sport
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Aarhus Universitets-Sport. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Aarhus Universitets-Sport (CVR: 25004663) er registreret som forening, beliggende i Aarhus C, inden for branchen Drift af sportsklubber, Status: Aktiv.
Aarhus Universitets-Sport blev stiftet den 1. oktober 1999 og er registreret som forening. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Nordre Ringgade 3, 8000 Aarhus C.
Ofte stillede spørgsmål om Aarhus Universitets-Sport
- Hvad er Aarhus Universitets-Sports CVR-nummer?
- Aarhus Universitets-Sports CVR-nummer er 25004663. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Aarhus Universitets-Sport stiftet?
- Aarhus Universitets-Sport blev stiftet den 1. oktober 1999.
- Hvilken branche opererer Aarhus Universitets-Sport i?
- Aarhus Universitets-Sport opererer indenfor branchen "Drift af sportsklubber".
- Hvor har Aarhus Universitets-Sport adresse?
- Aarhus Universitets-Sport har adresse på Nordre Ringgade 3, 8000 Aarhus C.
- Hvilken virksomhedsform har Aarhus Universitets-Sport?
- Aarhus Universitets-Sport er registreret som forening.
- Hvor mange ansatte har Aarhus Universitets-Sport?
- Aarhus Universitets-Sport har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er Aarhus Universitets-Sport stadig aktiv?
- Ja, Aarhus Universitets-Sport er en aktiv virksomhed.