domainSelskabsInfo

    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen

    Navn:
    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen
    CVR-nummer:
    30449797
    Adresse:
    Lollandsgade 16, 1., 8000 Aarhus C
    Stiftet:
    2006
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden undervisning i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2006
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen (CVR: 30449797) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Aarhus C, inden for branchen Anden undervisning i.a.n., Status: Aktiv.

    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen blev stiftet den 7. september 2006 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Lollandsgade 16, 1., 8000 Aarhus C.

    Ofte stillede spørgsmål om Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen

    Hvad er Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensens CVR-nummer?
    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensens CVR-nummer er 30449797. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen stiftet?
    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen blev stiftet den 7. september 2006.
    Hvilken branche opererer Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen i?
    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen opererer indenfor branchen "Anden undervisning i.a.n.".
    Hvor har Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen adresse?
    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen har adresse på Lollandsgade 16, 1., 8000 Aarhus C.
    Hvilken virksomhedsform har Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen?
    Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen stadig aktiv?
    Ja, Aarhus Guitarskole v/Claus Michael Sørensen er en aktiv virksomhed.