3 Wise Monkeys ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 353 t.kr. | -520 t.kr. | -545 t.kr. | -400 t.kr. | 108 t.kr. |
| 2024 | 2,1 mio. kr. | -72 t.kr. | -84 t.kr. | -91 t.kr. | 860 t.kr. |
| 2023 | 3,0 mio. kr. | 153 t.kr. | 75 t.kr. | 353 t.kr. | 1,3 mio. kr. |
| 2022 | 3,0 mio. kr. | 311 t.kr. | 216 t.kr. | 396 t.kr. | 1,5 mio. kr. |
| 2021 | 2,6 mio. kr. | 200 t.kr. | 136 t.kr. | 179 t.kr. | 1,8 mio. kr. |
| 2020 | 2,3 mio. kr. | -431 t.kr. | -357 t.kr. | 43 t.kr. | 1,1 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for 3 Wise Monkeys ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
3 Wise Monkeys ApS (CVR: 40741968) er registreret som anpartsselskab, beliggende i København K, inden for branchen Planlægning og design af reklamekampagner, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 40741968 blev registreret i CVR den 26. august 2019 og er i dag registreret som anpartsselskab. Navnet 3 Wise Monkeys ApS har været virksomhedens registrerede navn siden den 31. december 2023. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025, der dækker 9 måneder, er bruttofortjenesten 353 t.kr., årets resultat -545 t.kr. og egenkapitalen -400 t.kr.
Virksomheden har adresse på Nyhavn 43A, 3. th, 1051 København K.
For 3 Wise Monkeys ApS foreligger der 6 regnskaber for regnskabsårene 2020–2025.
Egenkapitalen er faldet fra 43 t.kr. i 2020 til -400 t.kr. i 2025.
Virksomheden har haft overskud i 3 ud af 6 regnskabsår med oplyst resultat.
Bemærk at regnskabsårene 2020 og 2025 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenlignelige med de øvrige år.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- 3 Wise Monkeys A/S(26. august 2019 – 30. december 2023)Tidligere navn
- 3 Wise Monkeys ApS(siden 31. december 2023)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om 3 Wise Monkeys ApS
- Hvad er 3 Wise Monkeys ApS' CVR-nummer?
- 3 Wise Monkeys ApS' CVR-nummer er 40741968. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev 3 Wise Monkeys ApS stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 40741968 blev registreret den 26. august 2019. Navnet 3 Wise Monkeys ApS har været registreret siden den 31. december 2023.
- Har 3 Wise Monkeys ApS tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 40741968 har tidligere heddet 3 Wise Monkeys A/S (26. august 2019 – 30. december 2023). Det nuværende navn, 3 Wise Monkeys ApS, har været registreret siden den 31. december 2023.
- Hvilken branche opererer 3 Wise Monkeys ApS i?
- 3 Wise Monkeys ApS opererer indenfor branchen "Planlægning og design af reklamekampagner".
- Hvor har 3 Wise Monkeys ApS adresse?
- 3 Wise Monkeys ApS har adresse på Nyhavn 43A, 3. th, 1051 København K.
- Hvilken virksomhedsform har 3 Wise Monkeys ApS?
- 3 Wise Monkeys ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har 3 Wise Monkeys ApS?
- 3 Wise Monkeys ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er 3 Wise Monkeys ApS stadig aktiv?
- Ja, 3 Wise Monkeys ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener 3 Wise Monkeys ApS penge?
- Nej, 3 Wise Monkeys ApS havde et underskud på 544.615 kr. i regnskabsåret 2025, der dækker 9 måneder.
- Hvad er 3 Wise Monkeys ApS' egenkapital?
- 3 Wise Monkeys ApS' egenkapital er -400.411 kr. ifølge regnskabet for 2025, der dækker 9 måneder.