domainSelskabsInfo

    Ida Gamborg Holding ApS

    Navn:
    Ida Gamborg Holding ApS
    CVR-nummer:
    37061093
    Adresse:
    Dyrehavevej 53B, 2930 Klampenborg
    Stiftet:
    2015
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden finansiel formidling i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2015
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Ida Gamborg Holding ApS (CVR 37061093). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025-17 t.kr.488 t.kr.1,7 mio. kr.1,7 mio. kr.
    2024-30 t.kr.312 t.kr.1,3 mio. kr.1,3 mio. kr.
    2023-22 t.kr.584 t.kr.1,2 mio. kr.1,2 mio. kr.
    2022-12 t.kr.199 t.kr.753 t.kr.760 t.kr.
    2021-14 t.kr.342 t.kr.668 t.kr.676 t.kr.
    2020-4 t.kr.84 t.kr.439 t.kr.447 t.kr.
    2019-4 t.kr.66 t.kr.440 t.kr.447 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Ida Gamborg Holding ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Ida Gamborg Holding ApS (CVR: 37061093) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Klampenborg, inden for branchen Anden finansiel formidling i.a.n., Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 37061093 blev registreret i CVR den 1. september 2015 og er i dag registreret som anpartsselskab. Navnet Ida Gamborg Holding ApS har været virksomhedens registrerede navn siden den 8. oktober 2021.

    Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat 488 t.kr. og egenkapitalen 1,7 mio. kr.

    Virksomheden har adresse på Dyrehavevej 53B, 2930 Klampenborg.

    For Ida Gamborg Holding ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.

    Egenkapitalen er vokset fra 440 t.kr. i 2019 til 1,7 mio. kr. i 2025.

    Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 488 t.kr. mod 312 t.kr. året før – en fremgang.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Ida Gamborg Holding IVS(1. september 2015 – 7. oktober 2021)Tidligere navn
    2. Ida Gamborg Holding ApS(siden 8. oktober 2021)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Ida Gamborg Holding ApS

    Hvad er Ida Gamborg Holding ApS' CVR-nummer?
    Ida Gamborg Holding ApS' CVR-nummer er 37061093. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Ida Gamborg Holding ApS stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 37061093 blev registreret den 1. september 2015. Navnet Ida Gamborg Holding ApS har været registreret siden den 8. oktober 2021.
    Har Ida Gamborg Holding ApS tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 37061093 har tidligere heddet Ida Gamborg Holding IVS (1. september 2015 – 7. oktober 2021). Det nuværende navn, Ida Gamborg Holding ApS, har været registreret siden den 8. oktober 2021.
    Hvilken branche opererer Ida Gamborg Holding ApS i?
    Ida Gamborg Holding ApS opererer indenfor branchen "Anden finansiel formidling i.a.n.".
    Hvor har Ida Gamborg Holding ApS adresse?
    Ida Gamborg Holding ApS har adresse på Dyrehavevej 53B, 2930 Klampenborg.
    Hvilken virksomhedsform har Ida Gamborg Holding ApS?
    Ida Gamborg Holding ApS er registreret som anpartsselskab.
    Er Ida Gamborg Holding ApS stadig aktiv?
    Ja, Ida Gamborg Holding ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener Ida Gamborg Holding ApS penge?
    Ja, Ida Gamborg Holding ApS realiserede et overskud på 488.012 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Ida Gamborg Holding ApS' egenkapital?
    Ida Gamborg Holding ApS' egenkapital er 1.661.409 kr. ifølge regnskabet for 2025.