domainSelskabsInfo

    CBN Konstruktion

    Navn:
    CBN Konstruktion
    CVR-nummer:
    37052906
    Adresse:
    Rugmarken 18, 7400 Herning
    Stiftet:
    2015
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Billedkunstnerisk skaben
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2015
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for CBN Konstruktion. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    CBN Konstruktion (CVR: 37052906) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Herning, inden for branchen Billedkunstnerisk skaben, Status: Aktiv.

    CBN Konstruktion blev stiftet den 7. september 2015 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Rugmarken 18, 7400 Herning.

    Ofte stillede spørgsmål om CBN Konstruktion

    Hvad er CBN Konstruktions CVR-nummer?
    CBN Konstruktions CVR-nummer er 37052906. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev CBN Konstruktion stiftet?
    CBN Konstruktion blev stiftet den 7. september 2015.
    Hvilken branche opererer CBN Konstruktion i?
    CBN Konstruktion opererer indenfor branchen "Billedkunstnerisk skaben".
    Hvor har CBN Konstruktion adresse?
    CBN Konstruktion har adresse på Rugmarken 18, 7400 Herning.
    Hvilken virksomhedsform har CBN Konstruktion?
    CBN Konstruktion er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er CBN Konstruktion stadig aktiv?
    Ja, CBN Konstruktion er en aktiv virksomhed.